Pýtate sa prečo zaplatiť viac a vybrať si hliníkové vchodové dvere namiesto iných možností? Aké majú výhody a aký komfort používania so sebou prinášajú? Prečítajte si tento článok dokonca a dozviete sa viac.

1. dôvod – odolnosť

Hliníkové vchodové dvere sú odolné voči korózii, rovnako aj voči poveternostným vplyvom a teplotným výkyvom. To vám dáva istotu, že aj pri ich použití v horských chatách alebo v teplejších oblastiach nebudú podliehať zmenám, teda nebudú sa tak rozťahovať ako napríklad plastové dvere. Preto budete mať menej starostí s ich údržbou a následným servisovaním. Samozrejme, tieto dvere sú ideálnym riešením pre rodinné domy, ale rovnako aj pre bytové spoločenstvá ako vstupné dvere do bytového domu.

2. dôvod – pevnosť

Pokiaľ sa vám páčia dvere vo väčších rozmeroch, hliník je ten správny materiál. Hliníkové dvere môžu byť vyrábané aj vo väčších rozmeroch a zároveň sú stále relatívne ľahké a komfortné na používanie. Napriek svojej nížšej hmotnosti sú však veľmi pevné a stabilné, čo zvyšuje bezpečnosť a odolnosť dverí.

3. dôvod – dizajn

Pre vás, ktorí milujete dizajn, sú hliníkové dvere do tretice skvelá voľba. Sú dostupné v rôznych dizajnových prevedeniach, či sa vám páčia jednoduchšie alebo výraznejšie tvary. Rovnako ponúkajú možnosti predsadených výplní, čo dodáva dverám ešte elegantnejší vzhľad. A ako bonus, majú snáď nekonečno farebných možností, pretože môžu byť striekané v RAL farbách alebo v klasických drevodekorových prevedeniach. Teda zladíte ich naozaj s akýmikoľvek oknami, fasádou alebo strechou domu.

Záver

V našej ponuke nájdete hliníkové vchodové dvere, ktoré dopĺňame tými najlepšími dvernými výplňami od výrobcu GAVA. Rovnako máme od tohto výrobcu v ponuke aj množstvo kľučiek a madiel, ktoré k týmto dverám neodmysliteľne patria.

Stačí, keď nám napíšete predbežné rozmery (alebo pošlete projekt), uvediete kód výplne a my Vám radi vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Hliníkové vchodové dvere sú ideálna voľba rodinné domy, ale aj bytové domy. Ich nepopierateľnou výhodou je rozmerová stálosť, odolnosť voči teplotným výkyvom, pevnosť a množstvo dizajnových možností.

Sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach