Kompozitná podlaha SPC od Paradoru – Vaša správna voľba

Nedávno sme Vám predstavili od Paradoru rad podláh Modular ONE. Teraz Vám ponúkame ďalšiu chuťovku od tohto výrobcu, a to je kompozitná podlaha SPC (solid polymer core).

 

kompozitná podlaha SPC_damiper

Táto podlaha sa typovo hodí do každého priestoru – komerčný, obytný, zariadenie pre deti, seniorov. Jej univerzálnosť spočíva v nosnej doske SPC, ktorá dokonale vyrovná mierne nerovnosti podkladu a je 100% vodeodolná. Naviac, vďaka tvrdosti je vhodná aj pre rekonštrukcie, pretože zabraňuje aj pretlačeniu nerovností podkladu na povrch podlahy. To znamená, že môže byť položená napríklad aj na existujúcu dlažbu alebo obklad. Kompozitná podlaha SPC je vhodná aj pre veľké miestnosti (možnosť položiť bez dilatácie až 400 m2).

Kompozitná podlaha SPC – zloženie

  1. kompozitná podlaha SPCOdolná UV vrstva je s antibakteriálnou úpravou
  2. Vinylová nášľapná vrstva má kartáčovanú štruktúru
  3. Vinylová dekoračná vrstva je navrhnutá veľmi autenticky
  4. SPC nosná doska je 100% vodeodolná a tvarovo stála
  5. Integrovaná podložka minimalizuje hluk v miestnosti
  6. Comfort – Click system – patentovaný systém spoja

Kompozitná podlaha SPC – nekompromisná kvalita

Výboca Parador svojou inovatívnosťou v tejto podlahe dokázal opäť posunúť svoje vlastné hranice. Kolekcia SPC spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky vodeodolnosti a stability. Rozmerovú stabilitu veľmi oceníte aj v priestoroch s francúzskymi alebo posuvnými oknami, alebo pri pokládke veľkej súvislej plochy (dilatácia okolo stien je nevyhnutná). Výber použitého materiálu zabezpečuje príjemnú chôdzu, pretože pôsobí pohodlne a teplo na dotyk. Povrch je antibakteriálny, jeho štruktúra je navrhnutá pre efektívnu a jednoduchú údržbu. Tieto podlahy majú integrovanú podložku, ktorá tlmí kročajový hluk. Vďaka svojej pevnosti dokáže zvládnuť aj mierne nerovné povrchy, a teda vyrieši mnoho otázok pri rekonštrukcii. Tam, kde bežné vinylové podlahy nemajú šancu, prichádzajú produkty ako SPC alebo Modular ONE. 

Výhody SPC podláh Parador:

  • príjemný, tichý a teplý povrch
  • vhodné do vlhkých miestností
  • odolné a jednoduché na údržbu
  • rozmerovo veľmi stabilná

Pozrite si našu aktuálnu ponuku kompozitných podláh SPC a vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku TU.