Podlahy Parador

Podlahy Parador sú voľbou v dnešnej hektickej dobe pre všetkých milovníkov krásy, ktorí zároveň hľadajú praktickosť. Living performance, ako to tvorcovia Paradoru nazývajú, reprezentuje umenie žiť. Inými slovami teda dokázať oceniť krásu a nechať sa ňou unášať svojim každodenným životom. Plávajúce podlahy rôznych materiálových prevedení sú teda spojením maximálneho technologického výkonu a prepracovaného dokonalého dizajnu.

Dizajn

Podlahy tohto nemeckého výrobcu sú inými slovami vyjadrením osobnosti každého, kto sa pre ne rozhodne. Parador kladie rovnako veľký dôraz na dizajn svojich podláh ako na ich kvalitu. Všetky výrobky sú navrhované interným tímom dizajnérov, ktorý zároveň spolupracujú so svetovou dizajnérskou špičkou. Táto kombinácia robí jednoznačne z Paradoru kreatívnym lídrom na trhu podláh.

podlahy_parador_damiper_laminat_trendtime  podlahy_parador_damiper_modular_one

Inšpirácie

Podlahy od tohto výrobcu sú jednoznačne inšpirované každodenným životom. Na základe vnímania individuálnych potrieb a prístupu k životu sa dá napĺňať vysoké požiadavky tohto náročného trhu. Chcieť viac znamená túžiť po kvalite v jej plnom zmysle slova, a to je dobre. Podlahy Parador spájajú v sebe kvalitu so zmyslom pre unikátny vzhľad v kombinácii s dôrazom pre praktičnosť, ktorá je v tejto dobe tak žiadaná.

Technológie

Podlahy Parador sú súhrou funkčného zloženia a inteligentných technológií. Ich patentovaný click systém sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou a zároveň pevným spojom, resp. najpevnejším spojom na trhu. Impregnovanie hrán chráni podlahy pred vlhkosťou a vrchná nášlapná vrstva je zárukou vysokej odolnosti. Netreba sa preto čudovať, že väčšina týchto podláh má v obytných priestoroch doživotnú záruku garantovanú priamo od výrobcu. Podlahy Parador sú totiž určené k najnáročnejšiemu použitiu.

Kvalita

Výroba týchto podláh je v Nemecku a Rakúsku, o špičkovú kvalitu je teda postarané. Tvorcovia týchto podláh ustavične rozvíjajú svoje odborné vedomosti a praktické zručnosti vo všetkých oblastiach, ktoré sú potrebné pre vyrobenie dokonalej podlahy. Podlahy Parador sú synonymom kvality, brilantného dizajnu a precízneho výrobného spracovania.