Plastové okná s teplým rámikom Swisspacer Ultimate

Stále viac a viac sa snažíme pri výbere plastových okien získať čo najlepšie tepelno-izolačné vlastnosti. Tento fakt sa odráža najmä pri novostavbách alebo rekonštrukciách rodinných domov, kedy si viete Vy sami ovplyvniť spotrebu energií. Teplý dištančný rámik sa nachádza medzi jednotlivými sklenými tabuľami okna. Väčšinou je dopyt po teplom rámiku pri oknách s izolačným 3-sklom, pretože najmä tie sa používajú pri vyššie spomínaných novostavbách alebo rekonštrukciách RD. A práve preto sme naše plastové okná vylepšili a do ponuky sme pridali teplý dištančný rámik Swisspacer Ultimate.

Swisspacer Ultimate

Plastové okná s teplým rámikom Swisspacer Ultimate

Prečo je Swisspacer Ultimate taký revolučný? Plastové okná s týmto teplým rámikom majú neporovnateľne lepšie (rozumej nižšie) tepelné vodivosti v porovnaní s hliníkovým rámikom alebo s iným teplým rámikom:

  • hliníkový distančný rámik = 0,82 W/mK
  • teplý distančný rámik Swisspacer Advance = 0,29 W/mK
  • teplý distančný rámik Swisspacer Ultimate = 0,14 W/mK

Keď si premietneme čísla do ľudskej reči, tak to znamená, že takéto plastové okná dosahujú najvyššiu možnú tepelnú úsporu (v rámci svojej kategórie). Plastové okná s teplým rámikom Swisspacer Ultimate sú teda najefektívnejšie a najšetrnejšie okná, aké sme kedy mali v ponuke. Naviac, tento rámik znamená nielen úsporu, ale aj dizajn. Má polomatnú povrchovú úpravu, vďaka ktorej sa v skle neodráža a neruší teda čistú líniu presklenia. Vďaka širokej škále hrúbok, tento teplý rámik vieme použiť do akéhokoľvek rozmeru a profilu okna.

Prednosti Swisspacer Ultimate

  • obmedzenie tepelných strát
  • revolučná technológia
  • bez efektu kondenzácie
  • švajčiarska kvalita
  • parametre potvrdené skúškami PHI (Passive House Instytut) v Darmstadte

Ďalšie vlastnosti

Plastové okná s teplým rámikom Swisspacer Ultimate - farby

hrúbka rámiku: 8 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, 22 mm, 24 mm

farby rámiku: šedá, svetlo sivá, svetlo hnedá, tmavo hnedá, biela, čierna

Záver

Plastové okná s teplým rámikom Swisspacer Ultimate ponúkajú opäť ešte vyšší štandard tepelno-izolačných vlastností. Tepelná vodivosť tohto rámika je momentálne najlepšia na trhu a zabezpečuje tak pre užívateľa ten najvyšší komfort, aký môže pri plastovom okne s teplým rámikom dosiahnuť. A to najdôležitejšie, za Swisspacer Ultimate nedoplácate o nič viac, ako za iný teplý dištančný rámik! Jednoducho Vám chceme ponúkať stále len tie najlepšie okná.