Kompozitné podlahy Afirmax sú synonymom odolnosti, stabilnosti a kvality. V našej ponuke nájdete podlahy s realistickými dekormi a jemnou štruktúrou v troch kolekciách – BiClick, Legnar a Legnar Herringbone. Každá kompozitná podlaha AFIRMAX bola vyvinutá pre otvorené priestory a zvládne aj umiestnenie do vlhkých priestorov.

Legnar Herringbone

Výrobca podláh Afirmax ponúka momentálne veľmi žiadaný vzhľad podláh, a to je tzv. rybia kosť. Kolekcia Herringbone aktuálne obsahuje tri modely, čo sa časom môže meniť (celá ponuka dekorov Herringbone TU). Podlahy z tejto kolekcie sú veľmi estetické a moderné. Vyniknú v prepojených priestoroch ako je kuchyňa s jedálňou alebo obývacou časťou, vstupné haly. Na dotyk majú veľmi reálnu štruktúru dreva, čo podčiarkuje matná povrchová úprava. Táto podlaha je výnimočná svojím veľmi nízkym tepelným odporom (len 0,013 m2K/W), čím zabezpečuje vynikajúci prestup tepla v kombinácii s podlahovým kúrením.

Legnar

Kolekcia podláh Legnar spája eleganciu škandinávkseho štýlu s japonskými prvkami. Nájdete u nás dizajnové drevodekory vo svetlých, tmavých, aj sivých tónoch. Opäť ide o mimoriadne teplé a odolné podlahy s vodeodolnou úpravou. Tú zabezpečuje minerálne jadro, a preto sú tieto podlahy vhodné aj do vlhkých priestorov ako sú kúpeľne. Celú kolekciu nájdete TU.

BiClick

Kolekcia BiClick je cenovo najdostupnejšia, a preto sú tieto modely často vyberané nielen do novostavieb rodinných domov, ale najmä pri rekonštrukciách alebo do rozsiahlejších developerských projektov. V našej ponuke nájdete drevodekory, ale aj veľmi moderný a žiadaný vzhľad kameňa. Celú kolekciu nájdete TU.

Zaujala Vás naša ponuka podláh Afirmax? Neváhajte si vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku >>TU<<.

Kompozitné podlahy Afirmax – parametre

Legnar
Herringobne
LegnarBiClick
Hrúbka4,5 mm4 mm4 mm
Trieda zaťaženia23/3323/3323/32
Tepelný odpor0,013 m2K/W0,033 m2K/W0,033 m2K/W
MontážCeloplošné lepenie/
plávajúca pokládka
Celoplošné lepenie/
plávajúca pokládka
Celoplošné lepenie/
plávajúca pokládka
Rozmer lamely148 x 592 mm229 x 1220 mm
Technické informácie